Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO W SHORT 15045 Zobrazit v plné velikosti

Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO W SHORT 15045

Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO W SHORT

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

3 490,00 Kč

Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO W SHORT

  • Na vnitřní straně nohou materiál Forza s 30% podílem Lycra® poskytne výborné usazení na těle
  • Konstrukce šlí Carré je zcela plochá a tak minimalizuje objem oblečení a maximalizuje komfort
  • Konstrukce Doppio V přináší podporu a komfort břicha
  • Elastické síťované spodní lemy nohavic Giro Air
  • Ploché komfortní švy
  • Reflexní detaily na zadní straně.
  • Inovovaná vložka Progetto X² Air nabízí vynikající komfort a vylepšenou vzdušnost
 

rosso corsa

Rosso Corsa je to nejlepší od Castelli.
Rosso Corsa produkty jsou určeny pro rychlost a výkon - rychlost skrze aerodynamiku a snížení hmotnosti, ale také rychlost tím, že pomáhá lidskému tělu pracovat na jeho maximální potenciál. Navrhujeme naše oděvy tak, aby usnadňovaly průtok krve do svalů, aby pomáhaly udržet tělo v jeho optimální provozní teplotě, a vyhladily proudění vzduchu kolem těla. Jsou testovány a zdokonalovány při běžné jízdě na silnici i v aerodynamickém tunelu.
Výrobek s logem Rosso Corsa představuje kategorický průlom v technologiích, takže když budete oblékat Rosso Corsa, víte, že jste získali proti soupeřům "nespravedlivou" výhodu. Tisíce hodin bylo věnováno úsilí zjistit, jak ušetřit tisíciny sekundy v každé fázi závodu. Toto úsilí bylo vždy součástí legendy Castelli.

vortex
Materiál Vortex s drobnými prohlubněmi, které zlepšují aerodynamické vlastnosti a poskytuje podporu svalům aniž by škrtil.
 
vložka progetto x2 air

Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

Vyvinutá pro závodění

Každý detail těchto kalhot je navržen na závod: podpora svalstva, aerodynamický střih, komfort, který vám umožní koncentrovat se na vítězství a každý kousek energie z vašich nohou, minimalizují hmotnost a ukončovací lemy, které neomezují průtok krve do svalů. I prostor na potisk je dostatečně velký, aby byli vaši sponzoři spokojeni. Nejsou jen velikostně zmenšeným provedením pánského modelu. Jsou rozumně navrženy specificky pro ženy, s důrazem na vlastnosti potřebné pro závodní oblečení. Mají specifický dámský střih, a také cyklo vložka Progetto X² Air je přizpůsebená ženské anatomii. Náš testovací tým, který neobsahuje jen profesionálky, konstatoval extrémní nárůst jízdního komfortu. Budou vaším favoritem i když zrovna nebudete mít připnuté na dresu startovní číslo.

  • Sezóna jaro / léto
  • Materiál VORTEX
  • Vložka PROGETTO X2 AIR