Castelli pánská cyklistická bunda TRASPARENTE DUE WIND JERSEY FZ 12506 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánská cyklistická bunda TRASPARENTE DUE WIND JERSEY FZ 12506

Castelli pánská cyklistická bunda - dres TRASPARENTE DUE WIND JERSEY FZ

Více informací

3 ks skladem

3 990,00 Kč

Castelli pánská cyklistická bunda - dres TRASPARENTE DUE WIND JERSEY FZ, funguje jako dres a chrání jako bunda.

Na přední straně je větru a částečně i vodě odolný materiál Windstopper ® X-Lite. Zadní díl je ze zatepleného materiálu Warmer, který zvyšuje termoregulaci.Zip YKK se zámkem, elastický lem v pase proti shrnování, reflexní lemování na přední části, reflexní prvky na zadní části.

Nejlepší je ještě lepší!
Dres TRANSPARENTE patří mezi nejoblíbenější podzimní a jarní oblečení. Často se ocitáme oblečení v tomto dresu během chladnějších dní. Je lehký a sedí jako klasický dres, ale udržuje vítr a chlad pryč od těla díky Windstopper ® X-lite materiálu v přední části dresu a rukávech.
Je stejný, jako používají týmoví jezdci Cannondale-Garmin při zimních trénincích a jeho výhody můžete nyní využít i vy. Přední díl je plnohodnotnou ochranou proti větru, ale díky střihu je přiléhající k tělu jako dres. Má však zadní zateplený díl s dostatečnou prodyšností, takže se nebudete přehřívat. Je zkrátka něčím mezi bundou a dresem. Udrží vás skoro v takovém teple jako bunda, ale nedovolí se vám zpotit jako v bundě a není ani tak objemný.

  • Sezóna podzim / zima
  • Materiál WINDSTOPPER X-Lite