Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO WIND BIBTIGHT 13521 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO WIND BIBTIGHT 13521

Pánské zateplené cyklistické kalhoty Castelli SORPASSO WIND BIBTIGHT

Více informací

4 ks skladem

4 990,00 Kč

Pánské zateplené cyklistické kalhoty Castelli SORPASSO WIND BIBTIGHT, kalhoty do opravdové zimy s Windstopperem na přední straně.

Castelli Sorpasso Wind Castelli přináší vše, co máte rádi na modelu Sorpasso s přidáním materiálu Windstopper® X-Fast 2 s hustým flísem na kolenou a stehnech, který eliminuje vliv proudícího mrazivého vzduchu. V přední části kolem vložky je pružný, větru odolný a dobře vlhkost odvádějící materiál Thermoflex Core Due.

 • Windstopper® X-Fast 2 chrání stehna a kolena před chladným počasím
 • Thermoflex Core Due v horní přední části zaručí teplotní komfort a skvělý odvod vlhkosti
 • Thermoflex v zadní části a na lýtkách zaručí maximální pohyblivost i dostatečnou ochranu před chladem
 • Giro ++ bezešvé šle
 • GIRO³ lemy kolem kotníků zaručí těsné obepnutí
 • Vložka Progetto X2 AIR pro celodenní pohodlí
 • Reflexní YKK® Camlock zajišťovací zipy na spodní části nohavic
 • Teplotní rozsah: - 4 až 8 ° C

 progettoX2rosso corsa

NEJLEPŠÍ KALHOTY, JAKÉ JSME VYTVOŘILI
Kalhoty, které se umísťují na předních místech testů magazínů po celém světě, tak iu testovacích jezdců Castelli. Recenze hovoří o výborných výsledcích a komfortu jako při nízkých, tak i vyšších teplotách. Tajemství skvělého přizpůsobení je v kombinaci Thermoflex Core Due podél klasického Thermoflex, která přináší perfektní pružnost, ale i dostatečnou oporu, aby vše potřebné zůstalo na svém místě. Za široký teplotní rozsah vděčí vnitřní vrstvě materiálu Thermoflex Core Due, který je z polyesterových dutých vláken, které zajišťují excelentní izolaci a odvod vlhkosti. Dalšími plusy jsou vložka Progetto X ² Air, šle Giro + + a zajišťovací zipy na kotnících s reflexními páskami. Určitě si je oblíbíte i vy.

THERMOFLEX CORE DUE
Inovativní dvouvrstvý materiál pro chladné a vlhké dny. Vnitřní vrstva z dutého polypropylenu zachycuje ohřátý vzduch mezi vlákny zatímco vlhkost vzlíná do vrchní nylonové-lykrové vrstvy, která dokáže extrémně rychle vyschnout. Hustá struktura s termo izolační spodní vrstvou vytváří bariéru podobnou membráně. Termoflex Core Due poskytuje lepší tepelně izolační vlastnosti a odvod potu než tradiční termo materiály a přitom šetří 20% hmotnosti. Nejlepší na tom je, že vnitřní duté vlákno odpuzuje vodu, takže se cítíte v suchu i když je mokro.

PROGETTO X2
Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

 • Sezóna podzim / zima
 • Materiál THERMOFLEX CORE DUE
 • Vložka PROGETTO X2