Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO DUE 17516 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO DUE 17516

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO DUE

Více informací

5 ks skladem

4 490,00 Kč

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO DUE, naše nejlepší padnoucí kalhoty ze zimní kolekce, vhodné do širokého spektra podmínek od mírných až po velmi chladné.

Špičkový a léty ověřený materiál Thermoflex Core2 v přední části a v oblasti kolen poskytuje vysokou ochranu. 

  • Thermoflex v zadní části a oblasti lýtek pro maximální pohyblivost
  • Stínovaný nápis Castelli na postranním barevném pásu
  • 3D podpůrný pás v oblasti kříže a ploché švy pro extra komfort, výrazná vylepšení oproti původnímu modelu, která maximalizují komfort těchto kalhot
  • Vložka Progetto X2 Air pro celodenní komfort
  • Reflexní YKK® Camlock zajišťovací zipy na kotnících a přiléhavé lemy GIRO³
  • Teplotní rozsah: 5 - 12 ° C

 

Tajemství našich nejlepších zimních kalhot.

Sorpasso kalhoty s laclem jsou naše nejpropracovanější zimní kalhoty díky mimořádně široké škále teplotního komfortu a neskutečně propracovanému pohodlnému usazení na těle.

Úžasná kombinace materiálu Thermoflex Core2 a fleece Thermoflex. Materiál Core2 je vyroben z vnitřní strany z polyesteru s dutým jádrem a vnější strana z velmi odolného nylonu. Spolu tyto materiály poskytují vynikající izolaci při nízkých teplotách, kompresi a zároveň excelentní prodyšnost pro maximální komfort pro vaši jízdu.

Tato kombinace materiálů se chová skoro jako windstopper avšak nejvíce v částech kolem kolen a pánve. Pro rok 2017 jsme asi nejvíce inovovali bederní pás, který zvyšuje pohodlí, zlepšuje usazení na těle.

  

ROSSO CORSA
Naše označení kvality "Rosso Corsa" je aplikováno pouze na top produkty té nejvyšší úrovně. Produkty takto označené jsou šité ještě více na tělo a proto je třeba s tímto počítat při výběru velikostí. Zejména při dresech je to o jednu až dvě velikosti větší než jste zvyklý nosit konfekční oblečení. Je třeba si uvědomit, že toto oblečení je ze špičkových materiálů a tak k němu i přistupovat při péči.

Každé vlákno, každý materiál, každá křivka a obrys je posedlá aerodynamikou. Rosso Corsa představuje kategorický průlom v cyklistickém oblečení jeho inovací a precizní řemeslné zpracování, které očekáváte od Castelli + zvyšuje jeho funkčnost a aerodynamickou účinnost.

THERMOFLEX CORE DUE
Inovativní dvouvrstvý materiál pro chladné a vlhké dny. Vnitřní vrstva z dutého polypropylenu zachycuje ohřátý vzduch mezi vlákny zatímco vlhkost vzlíná do vrchní nylonové-lykrové vrstvy, která dokáže extrémně rychle vyschnout. Hustá struktura s termo izolační spodní vrstvou vytváří bariéru podobnou membráně. Termoflex Core Due poskytuje lepší tepelně izolační vlastnosti a odvod potu než tradiční termo materiály a přitom šetří 20% hmotnosti. Nejlepší na tom je, že vnitřní duté vlákno odpuzuje vodu, takže se cítíte v suchu i když je mokro.

PROGETTO X2
Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

  • Sezóna podzim / zima
  • Materiál THERMOFLEX CORE DUE
  • Vložka PROGETTO X2 AIR