Castelli pánské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE TEAM 19004 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE TEAM 19004

Castelli pánské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE TEAM model 2019

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

3 990,00 Kč

Castelli pánské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE TEAM

Týmová verze znamená, že je použit výraznější design a prezentace značky Castelli například na boční straně kalhot. Není snadné najít jeden superlativ aby vystihoval tyto kalhoty. Jsou komfortní, minimalistické a aerodynamické. Uspokojí nejvyšší požadavky na celodenní komfort.

Pro sezónu 2019 jsme udělali téměř nepatrné změny, které jsou ale důležité pro vylepšení kalhot. Cyklistická vložka byla inovována o nový měkčí a elastičtější kontaktní materiál, který nyní umožnil udělat tyto cyklistické kalhoty kompletně bezešvé. Rovněž ukončovací lemy jsou ještě elastičtější a lépe drží kalhoty v pozici a umožňují použití kvalitní sublimačního potisku. Šle jsou lehčí, komfortnější a poskytují lepší oporu. FREE AERO RACE kalhoty jsou podle vyjádření testovacích jezdců naše dosud nejlepší.

  • materiál Vortex s drobnými prohlubněmi pro zlepšení aerodynamických vlastností
  • díky materiálu Forza s 38% podílem Lycry na vnitřní straně nohou kalhoty dokonale sednou
  • minimalisticky navržené ploché komfortní švy
  • elastické širší spodní lemy nohavic GIRO4 - lepší držení a snížení tlaku
  • konstrukce Doppio V přináší zvýšenou podporu a komfort břišní části těla
  • nová vložka PROGETTO X² AIR, s bezešvou konstrukcí
  • teplotní komfort: 15 - 35 ° C

 

Náš nekompromisní přístup při vytváření toho nejlepšího cyklistického oblečení na světě, není nikde jinde lépe viditelný než na nových FREE AERO RACE 4 kalhotách. Je to produkt, který je neustále, již 12 let, vyvíjen, zlepšován a má za sebou již milion testovacích kilometrů. Tyto kalhoty dodáváme i jezdcům týmu SKY a dodávali jsme je všem sponzorovaným týmům od roku 2007. Ale to není dostatečný důvod k tomu abyste si je koupili. Avšak tito chlapíci najedou ročně 30.000km tak jsme usoudili, že budou pro nás ideálními testovacími jezdci a mohou nám kontinuálně poskytovat svoje připomínky. A my jim nasloucháme, což je dobré pro vás, protože profesionálové požadují komfortní, minimalistické a aerodynamické kalhoty, které uspokojí jejich nejvyšší požadavky na celodenní komfort.

rosso corsa

Rosso Corsa je to nejlepší od Castelli.
Rosso Corsa produkty jsou určeny pro rychlost a výkon - rychlost skrze aerodynamiku a snížení hmotnosti, ale také rychlost tím, že pomáhá lidskému tělu pracovat na jeho maximální potenciál. Navrhujeme naše oděvy tak, aby usnadňovaly průtok krve do svalů, aby pomáhaly udržet tělo v jeho optimální provozní teplotě, a vyhladily proudění vzduchu kolem těla. Jsou testovány a zdokonalovány při běžné jízdě na silnici i v aerodynamickém tunelu.
Výrobek s logem Rosso Corsa představuje kategorický průlom v technologiích, takže když budete oblékat Rosso Corsa, víte, že jste získali proti soupeřům "nespravedlivou" výhodu. Tisíce hodin bylo věnováno úsilí zjistit, jak ušetřit tisíciny sekundy v každé fázi závodu. Toto úsilí bylo vždy součástí legendy Castelli.

vortex
Materiál Vortex s drobnými prohlubněmi, které zlepšují aerodynamické vlastnosti a poskytuje podporu svalům aniž by škrtil.
 
vložka progetto x2 air

Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

  • Sezóna jaro / léto
  • Materiál VORTEX
  • Vložka PROGETTO X2 AIR