Castelli dámský cyklistický dres AERO PRO W JERSEY FZ 19046 Zobrazit v plné velikosti

Castelli dámský cyklistický dres AERO PRO W JERSEY FZ 19046

Dámský dres Castelli AERO PRO W JERSEY FZ

Více informací

1 ks skladem

2 990,00 Kč

Dámský dres CASTELLI AERO PRO W JERSEY FZ, aerodynamický, maximálně přiléhající dres pro aktivní jízdu a závod.

Dámský cyklistický dres Aero Pro je svou konstrukcí vhodný pro závody, ale stejně dobře odvede svou práci i během tréninku. Velmi rychle schnoucí materiál umožní dres použít i v těch nejžhavějších letních dnech.

 • Materiál a střih vyvinutý na základě CFD analýzy
 • Optimalizovaný pro aero výkon v rozsahu od 30 do 55 km/h
 • Materiál Velocity Rev2 v přední části a na rukávech pro lepší usazení na těle
 • 3D síťovina na zádech pro extra vzdušnost
 • Prodloužený rukáv s plochým ukončením
 • Kvalitní YKK® Vislon® zip
 • Prodloužený zadní díl drží kapsy ve správné pozici, zatímco elastický pruh perfektně obepíná pas
 • Reflexní lem
 • Kvalita ROSSO CORSA

 

PRVNÍ PROJEKT AERO DRESU NESL NÁZEV ZLOMEK SEKUNDY

Když jsme v Castelli vytvořili první aero dres pro silniční závody v roce 2006, každý si myslel, že jsme blázni. Tehdy se aero používalo pouze v triatlonu. Profesionální oblečení tehdy znamenalo jen řízení odvodu vlhkosti. Tento dres je trochu více než polyesterové tričko. Jelikož naši aerodynamický konzultanti předpokládali malé přínosy v navýšení rychlosti, tak jsme náš dres pojmenovali "Zlomek sekundy". Přesto jsme si řekli, že stojí za to pokračovat. Nakonec byl přínos v navýšení rychlosti docela podstatný, a tak jsme započali revoluci v oblékání profi pelotonu.

Nyní jsme na šesté velké revizi našeho dresu. Každá generace se stala více vzdušnou a s lepším střihem. Aero Race 6.0 výrazně profitoval z aero analýzy CFD ohledně umístění tkanin a švů při jezdeckém posedu. Stejnou zpětnou vazbu přinášejí jezdci Týmu Sky, protože jsme pracovali na tom aby byl dres pohodlný po celou dobu tréninku i během závodu a v každém možném počasí. Tento dres je zatím naším nejvíce aero a nejpohodlnějším dresem. Ale už pracujeme na jeho inovaci.

rosso corsa

Rosso Corsa je to nejlepší od Castelli.
Rosso Corsa produkty jsou určeny pro rychlost a výkon - rychlost skrze aerodynamiku a snížení hmotnosti, ale také rychlost tím, že pomáhá lidskému tělu pracovat na jeho maximální potenciál. Navrhujeme naše oděvy tak, aby usnadňovaly průtok krve do svalů, aby pomáhaly udržet tělo v jeho optimální provozní teplotě, a vyhladily proudění vzduchu kolem těla. Jsou testovány a zdokonalovány při běžné jízdě na silnici i v aerodynamickém tunelu.
Výrobek s logem Rosso Corsa představuje kategorický průlom v technologiích, takže když budete oblékat Rosso Corsa, víte, že jste získali proti soupeřům "nespravedlivou" výhodu. Tisíce hodin bylo věnováno úsilí zjistit, jak ušetřit tisíciny sekundy v každé fázi závodu. Toto úsilí bylo vždy součástí legendy Castelli.

velocity dry

Lehká polyesterová tkanina, která jetéměř okamžitě suchá. Pružnost materiálu poskytuje luxusní komfort spolu s nesrovnatelným aerodynamickým střihem.

 • Sezóna jaro / léto
 • Materiál VELOCITY