Castelli pánský cyklistický dres FREE AR 4.1 JERSEY FZ 19011 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánský cyklistický dres FREE AR 4.1 JERSEY FZ 19011

Castelli pánský cyklistický dres FREE AR 4.1 JERSEY FZ

Více informací

1 ks skladem

2 690,00 Kč

Castelli pánský cyklistický dres FREE AR 4.1, aero dres, který sedne různým typům postav. Velmi lehký, s konturami závodního modelu, velmi vzdušný a na pohled lákavý letní cyklo dres. Pohodlhejší střih jako závodní aero dres, stále však příjemně se přizpůsobující vašim křivkám.

 • Při 40 km / h rychlosti ušetří přibližně 12 wattů oproti běžným dresům
 • Materiál Velocity se strukturou na přední straně a ramenou zajišťuje rychlejší odpařování a schnutí
 • Zajišťovací zip YKK® Vislon po celé délce, s krycí kapsou u krku
 • Materiál Nervato v podpaží pro zlepšení aerodynamiky
 • Silikonový elastický lem kolem pasu
 • Lemy ze síťoviny na rukávech s plochým ukončením
 • Zadní kapsa na zip
 • Reflexní proužky pro lepší viditelnost
 • Teplotní rozsah: 18 - 32 °C

 

JEDEN NA VŠECHNO
Castelli FREE AR 4.1 JERSEY FZ je výsledkem evoluce profesionálního závodního dresu, která trvala 4 roky. Je také prvním aero dresem, který "neodešel do důchodu", když v průběhu času nastoupili na trh aerodynamičtější modely. Aero Race 4.0 byl velmi rychlý a výjimečný v kombinaci klasického vzhledu a aero střihu, které vyhovovalo široké škále typů postav, nejen pro štíhlé závodníky. Při tvorbě modelu 4.1 jsme zvolili jiné směrování vláken. Je odlišné od profesionální cyklistiky, zaměřeno na pohodlí. Přidali jsme doplňky, které se zdály zbytečné, když jsme Aero Race 4.0 navrhovali pro vítězství na Giro d'Italia. Tento vylepšený model má zadní kapsu na zip, kapsičku na zip, která ochrání váš krk před skřípnutím, vylepšený materiál Velocity s drobnými aero důlky na přední části a šikmý střih kapes usnadňující přístup. To jej činí ideálním dresem pro všechny švihy, ať už sprintujete za vítězstvím, nebo si jen chcete udržet tempo s partou během nedělní vyjížďky.

rosso corsa

Rosso Corsa je to nejlepší od Castelli.
Rosso Corsa produkty jsou určeny pro rychlost a výkon - rychlost skrze aerodynamiku a snížení hmotnosti, ale také rychlost tím, že pomáhá lidskému tělu pracovat na jeho maximální potenciál. Navrhujeme naše oděvy tak, aby usnadňovaly průtok krve do svalů, aby pomáhaly udržet tělo v jeho optimální provozní teplotě, a vyhladily proudění vzduchu kolem těla. Jsou testovány a zdokonalovány při běžné jízdě na silnici i v aerodynamickém tunelu.
Výrobek s logem Rosso Corsa představuje kategorický průlom v technologiích, takže když budete oblékat Rosso Corsa, víte, že jste získali proti soupeřům "nespravedlivou" výhodu. Tisíce hodin bylo věnováno úsilí zjistit, jak ušetřit tisíciny sekundy v každé fázi závodu. Toto úsilí bylo vždy součástí legendy Castelli.

velocity dry

Lehká polyesterová tkanina, která jetéměř okamžitě suchá. Pružnost materiálu poskytuje luxusní komfort spolu s nesrovnatelným aerodynamickým střihem.

 • Sezóna jaro / léto
 • Materiál VELOCITY