Castelli rukavice ROSSO CORSA PRO GLOVE 19027 Zobrazit v plné velikosti

Castelli rukavice ROSSO CORSA PRO GLOVE 19027

Rukavice CASTELLI ROSSO CORSA PRO GLOVE

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

1 190,00 Kč

Rukavice CASTELLI ROSSO CORSA PRO GLOVE, velmi pohodlné, odolné, letní cyklo rukavice Castelli Rosso Corsa Pro. Nový, tlumící systém CDS poskytuje cyklistům komfort i během dlouhých cyklistických vyjížděk.

  • Systém výstelek Castelli CDS na dlani
  • Manžeta s vysokou pružností pro snadné navlékání a svlékání
  • Dlaň s gelovými výstelkami a silikonovým potiskem pro lepší komfort a úchop
  • Ochrana ruky při pádu z boční strany rukavice
  • Froté panel na otření potu na palci
  • reflexní lem
  • Teplotní rozsah: 15-30 ° C
  • Hmotnost (pár): 44g

 

Co je CDS?

CASTELLI DAMPING SYSTEM byl navržen a sestrojen na základě zpětné vazby mnohých cyklistů, kterým vám chceme dopřát maximální pohodlí. Cílem je vyřešit nepohodlí při úchopu řidítek (příliš polstrování nebo při jízdě bez rukavic) a minimalizovat příležitostnou necitlivost v rukou spojenou s brněním prstů, hlavně při delších vzjížďkách.

Samozřejme ne všechno dokáží rukavice vyřešit. Ale udělali jsme vše tak, abychom vám z pohledu rukavic dopřáli co nejvyšší pohodlí. Klíčové části dlaně jsme pečlivě zmapovali, abychom vytvořili optimální ochranu před trvalými vibracemi na cestách. Výsledkem je naše unikátní konstrukce dlaně, která je vybavena kombinací ochranných materiálů a tlumících pěn. Castelli tlumící systém CDS se používá v mnoha modelech v naší letní i zimní kolekci rukavic.

Rosso Corsa je to nejlepší od Castelli.

Rosso Corsa produkty jsou určeny pro rychlost a výkon - rychlost skrze aerodynamiku a snížení hmotnosti, ale také rychlost tím, že pomáhá lidskému tělu pracovat na jeho maximální potenciál. Navrhujeme naše oděvy tak, aby usnadňovaly průtok krve do svalů, aby pomáhaly udržet tělo v jeho optimální provozní teplotě, a vyhladily proudění vzduchu kolem těla. Jsou testovány a zdokonalovány při běžné jízdě na silnici i v aerodynamickém tunelu.
Výrobek s logem Rosso Corsa představuje kategorický průlom v technologiích, takže když budete oblékat Rosso Corsa, víte, že jste získali proti soupeřům "nespravedlivou" výhodu. Tisíce hodin bylo věnováno úsilí zjistit, jak ušetřit tisíciny sekundy v každé fázi závodu. Toto úsilí bylo vždy součástí legendy Castelli.

  • Sezóna jaro / léto

Produkt týdne


produkt-tydne-kupony.jpg

Technologie Castelli


Castelli cyklistická vložka Proggeto X2

Katalog léto 2019

Castelli léto 2019

 

Rychlý kontakt

Volejte castelli-cycling.cz zákaznickou linku 9:00 - 17:00

Telefon:+420 605 972878