castelli nanoflex

Materiál NANOFLEX je v suchém dni je teplý a prodyšný jakoby z běžné textilie Thermoflex, ale když je sychravo a deštivo vodu od těla urží speciální technologie aplikace pěti fází nanotechnologií. 

Podívejte se na video, které Vám představí technologii NANOFLEX

 

Cervélo test team

 

Cyklistická vložka Castelli Progetto X2

byla před uvedením na trh v roce 2010, testována jezdci Cervélo testovacího týmu více než 500 000 ujetými kilometry. Vyvíjena byla téměř tři roky. Vyrobena je z 10 samostatných komponent, ve 12 různých fázích výrobního procesu. Ještě nikdy nebylo vyvinuto tolik úsilí do tvorby něčeho, co ve skutečnosti "není vidět". Vy si pak ale můžete při jízdě na kole říct: "Je to perfektní..." Castelli Progetto X2 Vrstva, která je v přímém kontaktu s vaší pokožkou (červená vrstva) je měkká, hladká, elastická a antibakteriání s jednoduchým úkolem zabránit jakémukoli tření. Dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho těla a sedla bez záhybů tkaniny. Je to pravděpodobně nejjemnější věc, která se dotkla vašich intimních partií, od dob, kdy jste jako děti nosili plenky.

Pružná gelová vrstva (modrá vrstva) zajistí dokonalé polstrování na správných místech. Castelli vynalezlo vrstvu Vario Thick, kterou zde povýšilo na cyklovložku s plynule proměnnou tloušťkou. Okraje cyklistické vložky jsou tenké, postupně se rozšiřující do maximální tloušťky pod sedací kostí, na které na kole sedíte.

Komfortní, perforovaná, viskózní vrstva (zelená vrstva) je přidaná pod sedací kost a do oblasti hráze, kde poskytuje maximální výplň v těchto velmi citlivých oblastech.

KISS3

Castelli Kiss3

Velmi pohodlná, antibakteriální cyklistická vložka. Bezešvá technologie: měkká tkanina s vrstvou péčující o pokožku je lemována 4 mm měkkou pěnou pro větší pohodlí. Ve vložce je použita nekonečně tvarovací pěna, která vám zajistí tu správnou podporu.