Castelli pánské cyklistické kalhoty FREE  AERO RACE BIBSHORT KIT 13000 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE BIBSHORT KIT 13000

Pánské cyklistické kalhoty Castelli FREE AERO RACE BIBSHORT 2013

Více informací

1 ks skladem

3 790,00 Kč

Pánské cyklistické kalhoty Castelli FREE AERO RACE BIBSHORT model 2013, bezešvá konstrukce vnitřních nohavic, síťované šle, reflexní prvky.
Tkanina Action micro fabric v kontaktní ploše se sedlem poskytuje odolnost, na bocích a zadní části vynikající pružnost a výbornou prodyšnost. Antibakteriální vložka Progetto X2 pro celodenní komfort. ROSSO CORSA kvalita.

PROGETTO X2
Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

ROSSO CORSA
Rosso Corsa je to nejlepší od Castelli.
Rosso Corsa produkty jsou určeny pro rychlost a výkon - rychlost skrze aerodynamiku a snížení hmotnosti, ale také rychlost tím, že pomáhá lidskému tělu pracovat na jeho maximální potenciál. Navrhujeme naše oděvy tak, aby usnadňovaly průtok krve do svalů, aby pomáhaly udržet tělo v jeho optimální provozní teplotě, a vyhladily proudění vzduchu kolem těla. Jsou testovány a zdokonalovány při běžné jízdě na silnici i v aerodynamickém tunelu.
Výrobek s logem Rosso Corsa představuje kategorický průlom v technologiích, takže když budete oblékat Rosso Corsa, víte, že jste získali proti soupeřům "nespravedlivou" výhodu. Tisíce hodin bylo věnováno úsilí zjistit, jak ušetřit tisíciny sekundy v každé fázi závodu. Toto úsilí bylo vždy součástí legendy Castelli.

  • Sezóna jaro / léto
  • Materiál kvalita ROSSO CORSA
  • Vložka PROGETTO X2