Castelli pánské cyklistické kalhoty BODY PAINT 2.0 BIBSHORT 12000 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské cyklistické kalhoty BODY PAINT 2.0 BIBSHORT 12000

Pánské cyklistické kalhoty Castelli BODY PAINT 2.0 BIBSHORT

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

4 990,00 Kč

Pánské cyklistické kalhoty Castelli BODY PAINT 2.0 BIBSHORT z jednoho kusu bezešvé tkaniny. Variabilní úplet Body Paint 2.0 poskytuje lepší aerodynamiku a odvod vlhkosti.
Antibakteriální vložkou Progetto X2 pro celodenní komfort.

BodyPaint
BodyPaint je doslova cyklooblečení namalované na těle. Bude se vám zdát, že jste si zapomněli obléct kalhoty. Revoluční technologie, revoluční materiál, který jen potvrdil, že Castelli je značka, která udává standardy v cyklooblečení a používaných materiálech.
BodyPaint materiál nám dovolil vyrobit kalhoty z jednoho kusu namísto několika panelů, čímž jsme minimalizovali množství švů a tím se minimalizovaly místa možného opotřebení látky. Dokonalý anatomický tvar je dosažen způsobem úpletu. Použitím jednoho vlákna a vypletením jamek přímo v jedné vrstvě materiálu, se minimalizovala jeho akumulační schopnost a zlepšila aerodinamika.

PROGETTO X2
Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

  • Sezóna jaro / léto
  • Materiál kvalita BodyPaint
  • Vložka PROGETTO X2