Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty POLARE DUE 13523 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty POLARE DUE 13523

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty POLARE DUE

Více informací

1 ks skladem

4 890,00 Kč

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty POLARE DUE, celá přední část z materiálu WINDSTOPPER ® X-FAST 2 pro absolutní ochranu před větrem. Zadní díl z Thermoflex Core Due poskytuje elasticitu a termo regulaci díky fleecové vnitřní vrstvě. Vložka Kiss³ nabízí vysoký komfort a ideální usazení na těle
Zipy na spodní straně nohavic s reflexními plochami. Velké reflexní potisky na stehnech a lýtkách.

... PRO OPRAVDU TVRDOU JÍZDU
Nejteplejší kalhoty z dílny Castelli pro tvrdé jezdce, které trochu zimy neodradí. Nejteplejší Windstopper ® pokrývá celý předek kalhot a některé části, jako přídavná ochrana. Thermoflex v zadní části kalhot zase dovoluje mimořádně dobré přizpůsobení tvarům těla. Šle jsou tvořeny minimálním množstvím materiálu, takže vám umožňují přesně takovou polohu těla, jak si přejete, bez nežádoucí tepelné vrstvy na břiše.

THERMOFLEX CORE DUE
Inovativní dvouvrstvý materiál pro chladné a vlhké dny. Vnitřní vrstva z dutého polypropylenu zachycuje ohřátý vzduch mezi vlákny zatímco vlhkost vzlíná do vrchní nylonové-lykrové vrstvy, která dokáže extrémně rychle vyschnout. Hustá struktura s termo izolační spodní vrstvou vytváří bariéru podobnou membráně. Termoflex Core Due poskytuje lepší tepelně izolační vlastnosti a odvod potu než tradiční termo materiály a přitom šetří 20% hmotnosti. Nejlepší na tom je, že vnitřní duté vlákno odpuzuje vodu, takže se cítíte v suchu i když je mokro.

KISS3
Velmi pohodlná, antibakteriální cyklistická vložka. Bezešvá technologie: měkká tkanina s vrstvou péčující o pokožku je lemována 4 mm měkkou pěnou pro větší pohodlí. Ve vložce je použita nekonečně tvarovací pěna, která vám zajistí tu správnou podporu.

  • Sezóna podzim / zima
  • Materiál THERMOFLEX
  • Vložka KISS3