Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO 10510 Zobrazit v plné velikosti

Castelli pánské zateplené cyklistické kalhoty SORPASSO 10510

Pánské zateplené cyklistické kalhoty Castelli SORPASSO

Více informací

7 ks skladem

4 290,00 Kč

Pánské zateplené cyklistické kalhoty Castelli SORPASSO. Materiál Thermoflex Core Due v přední části a oblasti kolen pro extra ochranu. Thermoflex v zadní části a oblasti lýtek pro maximální pohyblivost.
Vložka Progetto X2 pro celodenní komfort. Bezešvé šle z GIRO + + lemů a síťoviny
GIRO ³ lemy kolem kotníků pro těsné obepnutí.
Reflexní YKK ® Camlock zajišťovací zipy na spodní straně.
Kvalita Rosso Corsa.

NEJLEPŠÍ KALHOTY, JAKÉ JSME VYTVOŘILI
Kalhoty, které se umísťují na předních místech testů magazínů po celém světě, tak iu testovacích jezdců Castelli. Recenze hovoří o výborných výsledcích a komfortu jako při nízkých, tak i vyšších teplotách. Tajemství skvělého přizpůsobení je v kombinaci Thermoflex Core Due podél klasického Thermoflex, která přináší perfektní pružnost, ale i dostatečnou oporu, aby vše potřebné zůstalo na svém místě. Za široký teplotní rozsah vděčí vnitřní vrstvě materiálu Thermoflex Core Due, který je z polyesterových dutých vláken, které zajišťují excelentní izolaci a odvod vlhkosti. Dalšími plusy jsou vložka Progetto X ² Air, šle Giro + + a zajišťovací zipy na kotnících s reflexními páskami. Určitě si je oblíbíte i vy.

THERMOFLEX CORE DUE
Inovativní dvouvrstvý materiál pro chladné a vlhké dny. Vnitřní vrstva z dutého polypropylenu zachycuje ohřátý vzduch mezi vlákny zatímco vlhkost vzlíná do vrchní nylonové-lykrové vrstvy, která dokáže extrémně rychle vyschnout. Hustá struktura s termo izolační spodní vrstvou vytváří bariéru podobnou membráně. Termoflex Core Due poskytuje lepší tepelně izolační vlastnosti a odvod potu než tradiční termo materiály a přitom šetří 20% hmotnosti. Nejlepší na tom je, že vnitřní duté vlákno odpuzuje vodu, takže se cítíte v suchu i když je mokro.

PROGETTO X2
Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

  • Sezóna podzim / zima
  • Materiál THERMOFLEX
  • Vložka PROGETTO X2