Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE 4 W BIBSHORT TEAM VERSION 19077 Zobrazit v plné velikosti

Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE 4 W BIBSHORT TEAM VERSION 19077

Castelli dámské cyklistické kalhoty FREE AERO RACE 4 W BIBSHORT TEAM VERSION

Více informací

4 ks skladem

3 890,00 Kč

Dámské cyklistické kalhoty CASTELLI FREE AERO RACE 4 W BIBSHORT TEAM VERSION, nejprodávanější a nejtestovanejší model cyklo kalhot v barevné verzi. Kraťasy zaměřené především na aerodynamiku, vzdušnost a komfort. Vhodné pro závody i vícehodinové tréninky.

 • Dámy, nebojte se šlí, tyto kalhoty vás přesvědčí, že i v sedle kola mohou být pohodlné
 • Naše přesvědčení je, že šle zlepšují usazení kalhot, pevnou pozici výstelky a zvyšují komfort jízdy
 • Výborné i do horkého letního počasí

 

Už čtvrtá generace modelu Free Aero mluví za všechno. Velmi populární model prošel mnoha inovacemi. Zásadní je změna ve vložce, která je bezešvá a přináší tak zvýšení komfortu během dlouhých jízd. Při náročných trénincích bude velkým plusem zejména vzdušný materiál, který zajišťuje odvod přebytečného potu od pokožky. Být jako "královna" během závodu, to je ten správný výraz a pocit. Team verze kraťasů bez šlí nabízí barevné možnosti pro všechny dámy, které chtějí na kole zaujmout nejen výkonem, ale ukázat svůj smysl pro vkus sladění kombinace cyklo oblečení.

 • Materiál Vortex s drobnými prohlubněmi pro zvýšení aerodynamiky na stehnech.
 • Na vnitřní straně nohavic materiál Forza s 30% podílem Lycra® poskytne výborné usazení na těle.
 • Síťované speciálně tvarované šle, pro komfort i extra ochlazení.
 • Nové lemy GIRO4 na zakončení kalhot jsou elastické, dobře drží a neškrtí.
 • Konstrukce Doppio V poskytuje podporu a komfort břicha.
 • Ploché komfortní švy.
 • Dámská bezešvá vložka Progetto X2 Air Donna.
 • Teplotní komfort: 15 - 35 ° C

 

FREE AERO 4 W

Obvykle navrhujeme dámské oblečení, tak aby ladilo oku, tak aby to bylo dámské oblečení. Avšak FREE AERO 4 W dámské krátké kalhoty jsou od základu navrženy jako závodní. Tento specifický cíl nás dovedl k minimalistické konstrukci, zaměřené na aerodynamiku, ale i komfort, vše co požadují závodníci trávicí hodiny v sedle, ať už na trénincích, nebo přímo na závodech. Výsledkem jsou jedny z vůbec nejkomfortnějších krátkých kalhot.

Model 2020 představuje významnou evoluci pocházející z našich předchozích nejprodávanějších modelů. Nové ukončovací lemy, které jsou ploché, nyní mají vertikální silikonové proužky, které dobře drží kalhoty v pozici, ale přitom neomezují elasticitu lemu. Jsou identické jako ty, které používají jezdkyně týmu SKY. Vylepšili jsme švy a střih, aby vám kalhoty seděly i na vás vypadaly ještě lépe než kdykoliv předtím.

Nesmíme zapomenout, že nové FREE AERO 4W mají i vylepšenou cyklistickou vložku Progetto X2 Air Donna, která je nyní bezešvá a na povrchu mnohem jemnější než doposud.

vortex

Materiál Vortex s drobnými prohlubněmi, které zlepšují aerodynamické vlastnosti a poskytuje podporu svalům aniž by škrtil.
 
vložka progetto x2 air

Vložka tvořena dvěma nezávislými komponentami.
1.SKIN CARE LAYER - je jemná, elastická, bezešvá a antibakteriální vrchní vrstva, která má eliminovat jakékoliv oděrky na pokožce. Jednoduše se adaptuje tvaru vašeho těla a sedadla bez jakýchkoliv záhybů.
2.CUSHIONING LAYER - je to tlumící vrstva s multi-density pěny. Variabilní tloušťka zajišťuje komfort a tlumení tam kde je to potřeba.
3.GEL PADS - tři perforované gelové vložky jsou umístěny pod sedacími kostmi a prostatou, aby maximálně odlehčili těmto nejcitlivějším partiím vašeho pozadí.

 • Sezóna jaro / léto
 • Materiál VORTEX
 • Vložka PROGETTO X2

Produkt týdne


produkt-tydne-kupony.jpg

Technologie Castelli


Castelli cyklistická vložka Proggeto X2

Katalog léto 2019

Castelli léto 2019

 

Rychlý kontakt

Volejte castelli-cycling.cz zákaznickou linku 9:00 - 17:00

Telefon:+420 605 972878